Dom Aukcyjny Ostoya

Obrazy aukcje

Dom Aukcyjny Ostoya, który prowadzimy zarówno w sieci jak i stacjonarnie to miejsce przyjazne koneserom oraz kolekcjonerom sztuki praktycznie z całego kraju. To właśnie u nas mogą oni wzbogacić swoje kolekcje o unikalne dzieła malarstwa dawnego, dzieła sztuki współczesnego, a także dzieła z zakresu rzemiosła artystycznego. Nasza oferta jest niezwykle zróżnicowana dzięki czemu stale zyskujemy nowych Klientów. W ofercie posiadamy nie tylko obrazy, ponieważ aukcje dotyczą także srebra, okazów numizmatycznych, zabytkowych militariów i antyków.
Oferujemy wyłącznie wyjątkowe przedmioty, które wcześniej poddajemy rzetelnym ekspertyzom, aby potwierdzić ich oryginalność, a także wartość rynkową. Zależnie od tego, jakie oczekiwania mają nasi klienci, organizować możemy również aukcje tematyczne. Na naszych aukcjach regularnie pojawiają się obrazy, ale nie tylko, gdyż organizujemy też aukcje młodej sztuki i malarstwa z różnych epok. W swojej szerokiej ofercie mamy wyjątkowe przedmioty, które nabywamy na drodze starannej selekcji. Możesz mieć pewność, że znajdziesz u nas interesujące okazy do swojej kolekcji!
Nasz dom aukcyjny działa zarówno stacjonarnie jak i przez Internet. Kupując obrazy online, można zaoszczędzić czas, ponieważ aukcje stacjonarne wymagają wizyty w stacjonarnym domu aukcyjnym. Dzięki tej opcji można wygodnie zapoznać się z ofertą i nie opuszczając ulubionego fotela, wylicytować satysfakcjonujące, wyjątkowe przedmioty. Jeżeli więc chcesz powiększyć swoją kolekcję o tak wartościowe okazy, koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami dostępnymi na stronie internetowej. Z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Zamieszczamy je na bieżąco. Nie czekaj, już dziś wejdź na naszą stronę i sprawdź jak wiele możesz zyskać. Zaufało nam już setki zadowolonych Klientów – dołącz do nich i Ty. Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania – zapraszamy do kontaktu.

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya

Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8, 01-522 Warszawa, mazowieckie

Telefon: (22) 839 24 06

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.11.2019