Multigrass

Trawnik z rolki

Multigrass to hurtownia i dystrybutor sztucznej trawy Multigrass. Sprzedaż detaliczna odbywa się za pośrednictwem autoryzowanych Punktów Sprzedaży, dostępnych na terenie całej Polski. Nasza oferta obejmuje kolekcję 14 wyselekcjonowanych traw syntetycznych od czołowych producentów z Europy i świata. Trawy Multigrass występują w trzech rodzajach, różniących się grubością i gęstością runa: Basic, Comfort i Premium. Proponujemy sprzedaż kuponów trawy oraz trawnik z rolki.
Wyróżnia nas dbanie o najwyższą jakość produktów, szeroki wybór, szybka dostawa, wysoka dostępność i łatwość w dokonywaniu zakupu oraz najwyższej jakości serwis przed i pozakupowy.
Sztuczna trawa to produkt wykonany z włókien polipropylenowych, polietylenowych lub ich mieszanek. Dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji, trawa Multigrass niemal doskonale imituje trawę naturalną, oferując jednocześnie wiele zalet: jest miękka, przyjemna w dotyku, trwała, nie wymaga podlewania, nawożenia i koszenia. Jest zawsze zielona i wygląda perfekcyjnie przez cały rok, bez względu na pogodę. Bardzo ważne jest także to, że nasze produkty są bezpieczne dla dzieci i zwierząt – są one zgodne z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa, wolne od szkodliwych składników.
Trawy Multigrass są ekologiczne – do ich produkcji używa się bezpiecznych materiałów, a samo utrzymanie trawy w dobrej kondycji nie wymaga ciągłego podlewania, nawożenia, stosowania środków chwastobójczych i owadobójczych oraz koszenia. Oznacza to brak konieczności zużycia wody, energii i środków chemicznych, co istotnie wpływa na ochronę środowiska naturalnego, jak i przyczynia się do sporych oszczędności finansowych.
Wszystkie placówki handlowe (centra ogrodnicze, sklepy budowlane, przemysłowe oraz salony z artykułami wykończenia wnętrz), a także architektów, projektantów i wykonawców zapraszamy do współpracy obejmującą sprzedaż trawy Multigrass oraz wykorzystanie jej w projektach budynków i ogrodów. Zadzwoń już dziś – chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji. Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie www.multigrass.pl.

Nazwa firmy: Multigrass

Adres: Całowanie 111B, 05-480 Karczew, mazowieckie

Telefon: +48 22 778 19 00

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 24.11.2019