Centrum Kształcenia Pitagoras

Kursy maturalne z języka polskiego

W Centrum Kształcenia Ustawicznego Pitagoras prowadzimy profesjonalne kursy maturalne z języka polskiego. To idealna propozycja dla wszystkich osób, które nie czują się na siłach, aby podjąć wyzwanie, jakim jest egzamin maturalny w części pisemnej i ustnej. Z pełną ofertą naszych zajęć zapoznasz się na stronie, ale musisz wiedzieć, że działamy, jako profesjonalna szkoła, zatrudniająca wykwalifikowanych i zarazem doświadczonych nauczycieli.
Oferujemy kursy maturalne z języka polskiego na czterech różnych poziomach edukacyjnych. Wymienić więc powinniśmy: naukę od podstaw, naukę plus powtórkę, uzupełnienie wiadomości plus powtórkę, a także powtórkę plus rozszerzenie wiadomości. Lekcje, które prowadzimy, nie skupiają się wyłącznie na omawianiu poszczególnych lektur czy opowiadaniu, jak będzie wyglądał egzamin. Na zajęciach uczymy umiejętności odbioru, analizy oraz interpretacji tekstu literackiego, a do tego również tworzenia własnej wypowiedzi.
Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów maturalnych. Dzięki naszym nauczycielom i przede wszystkim, dzięki ich doświadczeniu, jesteśmy w stanie oferować uczniom coraz więcej. Dbamy o wysoki poziom nauczania, gdyż zależy nam, by dobrze przygotować ich do tego, jakże ważnego egzaminu w ich życiu, otwierającego przed nimi nowe możliwości.
Jeżeli Ty również masz mniejsze bądź większe problemy z tym przedmiotem, skontaktuj się z nami, a udowodnimy, że naprawdę możemy Ci pomóc. Wystarczy, że się zapiszesz, a możesz to zrobić online. To takie proste i szybkie. Chcielibyśmy również, abyś wiedział, że kursy maturalne z języka polskiego to zajęcia, które wyróżniają się na tle konkurencji zarówno pod względem poziomu nauczania, jak i samej ceny. Znamy możliwości oraz ograniczenia przyszłych maturzystów i dostosowujemy się do okoliczności.
Decydując się na Centrum Kształcenia Ustawicznego Pitagoras, masz szansę osiągnąć satysfakcjonujące wyniki podczas egzaminu maturalnego. Czy nie na tym Ci zależy? Zapraszamy na naszą stronę. Zapisz się już dziś!

Nazwa firmy: Centrum Kształcenia Pitagoras

Adres: ul. Długa 44/55, 00-241 Warszawa, mazowieckie

Telefon: 605 586 537

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 28.11.2019