Atrium Nieruchomości

Atrium Skup Nieruchomości

W dziedzinie nieruchomości a także o branży nieruchomości wiemy praktycznie wszystko. Dlatego też jesteśmy przekonani że każdy problem ekonomiczny jest jedynie przejściowym i krótkotrwałym kłopotem, o ile podejdzie się do niego w odpowiedni sposób. Do tej pory udało nam się z powodzeniem zrealizować dziesiątki umów związanych z finansami oraz ze sprzedażą mieszkań i innych nieruchomości.

Jesteśmy prężnie działającym zespołem inwestycyjnym, który umożliwia powrót do płynności finansowej właściwie każdemu Klientowi. Skupujemy nieruchomości za gotówkę, bazą transakcji jest cena rynkowa. Klient otrzymuje swoje pieniądze natychmiast po jej dokonaniu.

Skup nieruchomości dokonywany jest na podstawie szybkiej wyceny – Oprócz niej nasi specjaliści weryfikują stan prawny nieruchomości, w sytuacji gdy jest on niewyjaśniony lub skomplikowany dokładamy starań aby go uregulować na korzyść naszego Klienta. Dzięki temu każdy może szybko i wygodnie sprzedać dom, działkę, mieszkanie lub inne nieruchomości i rozwiązać swoje kłopoty finansowe tak jak w ubiegłych latach zrobiły dziesiątki Klientów naszej firmy w całej Polsce.

Chcesz sprzedać swoje mieszkanie od ręki? Koniecznie skontaktuj się z nami, zapewniamy wsparcie w dopięciu wszelkich formalności.

Nasza oferta jest kierowana do każdego właściciela nieruchomości w kraju. Posiadasz dom, garaż, lokal albo działkę? Zastanawiasz się nad zamieszczeniem ogłoszenia „sprzedam mieszkanie”? Nasz zespół nadzoruje oferty sprzedaży mieszkań znajdujących się we wszystkich województwach, od dużych miast po małe miejscowości a także wsie. Płacimy gotówką „na rękę” lub przelewem na ustalone konto z zastrzeżeniem, że transfer pieniędzy dociera do odbiorcy w ciągu 24 godzin od podpisania umowy kupna-sprzedaży. Ponieważ obsługa ofert sprzedaży nieruchomości jest w wykonaniu naszej firmy procesem kompleksowym bierzemy na siebie większość formalności, razem z zagwarantowaniem obsługi prawnej transakcji a także obecnością notariusza przy podpisywaniu umowy.

Mamy duże doświadczenie, setki pomyślnie zakończonych transakcji za sobą i pozytywne opinie zadowolonych Klientów – zarówno osób prywatnych jak również firm. Każdą osobę, która jest zainteresowana naszą strategią zachęcamy do skontaktowania się z nami i zaznajomienia się z innymi warunkami na jakich odbywa się skup mieszkań.

Sprzedaż zadłużonych nieruchomości pozwala pozbyć się zarazem długów i kłopotów z płynnością finansową. Nie jest łatwo sprzedać nieruchomość po to by wyjść z długów, ale czasami to jedyne wyjście z sytuacji. Celem nie jest sprzedaż swojego miejsca zamieszkania – osoby zadłużone w wielu przypadkach posiadają inne nieruchomości, lub udziały w nieruchomościach, na przykład będąc współwłaścicielami działki budowlanej, lub innego terenu. Często jest to także zdewastowany dom, na którego renowację brakuje pieniędzy, czy mieszkanie po pożarze na sprzedaż. Dla naszej firmy każda nieruchomość ma swoją wartość, nawet zniszczona, zaniedbana, czy zadłużona. A dla większości Klientów jesteśmy jedynym kupcem, który decyduje się na szybką transakcję i od razu płaci gotówką – 100 procent wartości rynkowej nie biorąc żadnej prowizji!

Nazwa firmy: Atrium Nieruchomości

Adres: ul. Jagiellońska 90/8, 70-437, Szczecin, zachodniopomorskie

Telefon: 535 409 596

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.11.2020